Кожній дитині – не лише по одежині, а й по пасочці

Така акція сьогодні пройшла у Подільській районній раді. Подібні заходи там – не рідкість. Цього разу діти переглянули концерт, а по завершенню отримали подарунки. Як це було, знають наші журналісти.

Так починається концерт для малечі. Микола Ступенко на свято прийшов разом з донечкою Олею. Говорить: дитина безмежно любить свята, які організовує Подільська районна рада. Ділиться, як став опікуном дівчинки.

Микола Ступенко, привів на свято доньку

- У мене донька – інвалід 2 групи – розсіяний склероз, ну і так трапилося, що вона нам подарувала ляльку, вона ледве ходить. Відділ у справах дітей мене оформили опікуном нал лялечкою.

На столах – подарунки для дітей пільгових категорій. А саме – дітей-сиріт та з інвалідністю, внутрішньо-переміщених, багатодітним сім'ям та малечі, позбавленої батьківського піклування. Окрім одягу та іграшок, їм сьогодні дарують паски, морозиво, цукерки та яблука. Олександр Бондаренко на такому святі – не вперше. Говорить: намагається постійно відвідувати заходи, які готують для них тут.

Олександр Бондаренко, прийшов на свято

- Це – чудове свято, тому що можна фарбувати крашанки, можна їсти пасочки, як на цьому святі, можна радіти чомусь, у когось, можливо, День народження в цей день.

Працівник Служби у справах дітей Подільського району м.Полтави Лідія Соловйова говорить: концерти та подарунки для малечі готують на кожне свято. Прийдешнє – не виключення.

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільського району м.Полтави

- Свято є свято. Це слово говорить само за себе. І сьогодні дітки, запрошені на свято до Великодня, знову ж таки, – дітки соціально-незахищені. І ну яке ж свято без подарунків, це вже ж тоді не свято. Ми запросили і священика з Петропавлівської церкви, яка підтримує таких діток, у нас теплий тісний хороший зв'язок.

По завершенню концерту та всіх привітань організатори роздали діткам подарунки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію