Соціальні гарантії видобувних компаній

Україна займає одне з провідних місць серед країн Європи за наявністю газоперспективних територій, науковим, технічним, кадровим потенціалом. І за словами багатьох фахівців, за умови професійного підходу до процесу освоєння газових родовищ, може повністю забезпечити потреби країни у природному газі власного видобутку.

Наразі проблема енергетичної незалежності є однією з найактуальніших. Ще три роки тому Україна взяла курс на енергетичну незалежність. Завдання одне та чітке -вийти на 100 % - ве забезпечення природним газом власного видобутку. Для цього слід нарощувати його видобуток всередині країни.

Провідну роль в цьому процесі відіграє Полтавщина. Область займає перше місце із доведених запасів природнього газу і є другим регіоном у державі за об’ємом його видобутку вже сьогодні. На території нашого краю працює чимало газовидобувних компаній.

Одна із них - група компаній «ГЕО АЛЬЯНС», яка вже понад десять років працює на Полтавщині та має значний досвід у видобутку природного газу. 

Минулого року ТОВ «Східний геологічний союз», який входить до групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС», розпочав розробку Кошевойського родовища, що на території Савинцівської сільської ради Миргородського району.

Місцеве населення тут газовиків вже добре знає. Адже за останні кілька років компанія разом із людьми реалізувала тут не один соціальний проект.  

Так, у сфері медицини компанія виступила одним із спонсорів, завдяки яким зібрали кошти на новий комп'ютерний томограф для Миргородської центральної районної лікарні, профінансувала ремонт ФАПу у селі Зелений Кут, виступала партнером та спонсором акцій «Червоного хреста», не одноразово проводила роботи по благоустрою сіл та організовувала свята для дітей та дорослих.  І цю роботу у соціальному напрямку «ГЕО АЛЬЯНС» планує тільки посилювати. 

Так днями відбулася сесія Савинцівської сільської ради, на яку завітали й представники газовидобувної компанії. 

Під час засідання сесії говорили про проблеми, які стосуються стану місцевих доріг, прокладання водогону, нестачі грошей на утримання закладів культури, освіти, охорони здоров’я. Проблем нині на селі вистачає. І тут газовики готові підставити селянам своє плече.

Сергій Прощенко, заступник директора ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ»

- Наша компанія завжди відкрита для діалогу ми вам зможемо допомогти , як приклад днями уклали договір з Миргородською РДА, соцугоду і виділяємо 800тис. гр. саме для подібних потреб- в основному на утримання закладів охорони здоров"я.

Сергій Прощенко запропонував укласти угоду соціального партнерства між Савинцівською сільрадою та товариством «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» і вкотре наголосив, що газовики готові спільно вирішувати проблеми селян.

Сергій Прощенко, заступник директора ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ»

- Які суми це будуть 150 тис. які ми пропонували тільки для виготовлення проектно - кошторисної документації на водогін в селі Зелений Кут. Ця сума не є потолочною . Буде видно скільки коштує водогін і тоді буде ясно якою сумою можемо допомогти вам яку - залучити від інших інвесторів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію