«Мыс Доброй Надежды» підготували до нового літнього сезону

Співробітники компанії «Надежда» вийшли на традиційну толоку. До прибирання долучилось понад 140 осіб. Деякі працівники приїхали сюди зі своїми сім'ями.

Співробітники компанії «Надежда», озброївшись всім необхідним приладдям, вийшли на суботник. На думку керівництва, подібні заходи не тільки позитивно впливають на довкілля, а й зміцнюють колектив. 

Ірина Бєлозерова, заст.директора з кадрових питань мережі АЗС «BVS»

- Ви знаєте, ми намагаємось щороку, навіть буває двічі на рік, провести суботник: навесні та восени. Все для того, аби наша планета стала чистішою, наша рідна земля чистішою, для того, щоб наш персонал між собою поспілкувався. Тут ми спілкуємось у неформальній обстановці. Очищаємо наші душі від негативу. На позитивній ноті проходять всі наші суботники, і це не може не радувати.

Суботники на цій території стали вже традиційними. Їх проводять дев'ятий рік поспіль. 

Віктор Батраченко, директор ПП «Компанія «Надежда»

- Тут 140 чоловік. 100 з них точно біля комп'ютера по 8-10 годин. І як їм не дати такої можливості - подихати повітрям, фізичною роботою позайматися.

Цього разу погодні умови тільки сприяли прибиранню. В минулому ж році, згадує директор компанії «Надежда» Віктор Батраченко, клопоту додала повінь. 

- Прекрасна зараз весна. Не минулий рік, коли це все було в воді. В цей час ще вода була на пляжі. Але ми справилися з цим завданням. Грибки покрасили, все оновлюємо. Ну ось ждемо полтавчан.

Крім території «Мыса Доброй Надежды», борці за чистоту прибрали і прилеглі території. 

Олександр Крачко, директор мережі АЗС «BVS»

- Ми прибирали берега за течією 2 км та проти течії приблизно 3 км до Слинкового Яру. Це місця, де відпочивають наші туристи.

Особливу увагу співробітники компанії приділили місцевості, де з-під землі б'є джерело. Місцеві тут набирають кришталево чисту воду. 

Станіслав Батраченко, заступник директора ПП «Компанія «Надежда»

- Тут є джерело. Сюди звідусіль приїжджають люди, набирають води. Бо вона чиста і вона з землі йде. Це жива вода. І хай ця вода людям допоможе і здоров'ю, і життю, і щастю, і процвітанню.

Паралельно суботники пройшли і на всіх заправках «BVS».

Олександр Крачко, директор мережі АЗС «BVS»

- Рекомендую робити суботники, вивозити колектив на такі заходи, тому що в такій обстановці добре видно, як люди працюють.То, як вони в офісі працюють, так само і тут. 

Не відпочивав у цей день і Знижак. 

Знижак, відгризає ціни 

- Я з народження мрію бути корисним своєму майбутньому господарю. І ось тепер усюди допомагаю йому, коли не потрібно гризти ціни, ми відправляємось на вихідні за місто. Там ми з господарем займаємось корисними для навколишнього середовища справами. Ось попрацюю трішки, а ось з понеділка начувайтесь ціни, бо я голодний.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію