Великодні пасочки передали з Хоролу на Схід

З початку воєнних дій на Сході України хорольці постійно надають гуманітарну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України.

Черговий вантаж зібрали та відправили в зону проведення Операції Об’єднаних Сил (АТО). Активну участь у зборі вантажу взяли управління і відділи районної державної адміністрації, районної ради, районних закладів охорони здоров’я, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіального центру соціального обслуговування.

Голова Хорольської РДА Лариса Звірко передасть зібрану продукцію разом з великодніми пасочками, які випекли спеціально для воїнів-захисників хлібопекарі Хорольської механізованої пекарні, на збірний пункт в обласному центрі, а звідти вже зібрана продукція попрямує за місцем призначення. 

"Ми щиро вітаємо з Світлим святом Великодня військовослужбовців Збройних Сил України та бажаємо їм якнайшвидшого повернення додому, миру і благополуччя. Зі святом вас, хай береже вас Господь", - йдеться у повідомленні на сторінці Хорольскої РДА у Фейсбук.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію