У Полтаві презентували унікальну моновиставу

Моновистава відбулася в межах презентації книги "Любове ніжна моя, не відлітай...", над якою автор Гліб Кудряшов працював 10 років. 

"Раїса Кириченко – це мій духовний авторитет". Цими словами у великій залі Полтавського академічного обласного театру ляльок кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Гліб Кудряшов розпочав моновиставу "Молюся тій, яка стала Україною…" на пошану пам’яті Героя України, народної артистки України Раїси Опанасівни Кириченко.

"З мого боку це експеримент. Моновистава – данина пам’яті та вдячності нашій великій краянці. 20 років я разом із Раїсою Кириченко, вона разом зі мною. Це мій духовний авторитет. Я вдячний їй за те, що вона свого часу допомогла мені правильно розставити акценти та пріоритети в житті. Я знаю, зокрема й завдяки їй, ціну українському слову та пісні", – розповів автор моновистави Гліб Кудряшов.

Мінімум декорацій, напівтемрява і відповідний музичний супровід. Гліб Кудряшов розповідає про життєвий і творчий шлях Берегині та виконує її пісні. Згадує, як вперше познайомився з Раїсою Опанасівною. Глядачі побачили унікальні кадри з концертів співачки, зокрема кліп "Доля у нас – два крила", в якому Гліб Кудряшов зіграв чоловіка берегині. Тоді він був студентом 3-го курсу.

Моновистава відбулася в межах презентації книги "Любове ніжна моя, не відлітай...", над якою автор працював 10 років. Книга ввійшла до списку соціально значущих видань, які на конкурсних умовах реалізовуються за кошти обласного бюджету.

У фойє театру влаштували й бібліографічну виставку, присвячену Раїсі Кириченко. В експозиції – статті періодичних видань Полтавщини та книги про життя видатної співачки. На презентацію прийшли друзі та знайомі Гліба Кудряшова, студенти й пошанувачі творчості Раїси Кириченко. Моновистава тривала півтори години.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію