У Кременчуці головам громад розповіли про електронне врядування

А також показали сучасний ЦНАП міста.

24 квітня у Полтавському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему "Застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування. Електронне урядування як чинник відкритості влади". 

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький наголосив, що ефективно управляти містом можна лише з допомогою сучасних інформаційних технологій. Виконавчий директор Полтавського Регіонального відділення Асоціації міст України Галина Безносик зазначила, що обираючи тему практикуму, Асоціація міст України завжди проводить ретельний аналіз її актуальності. Електронне урядування нині - це не просто необхідність, а головний чинник відкритості влади для громади.

Учасникам практикуму показали як працює інформаційна система "Реєстр громади" для автоматичного формування понад 15 типів довідок та звітів. Також провели екскурсію кременчуцьким Центром надання адміністративних послуг. Це сучасна установа, яка діє з 2015 року. ЦНАП надає близько 300 послуг. 

Під час підведення підсумків представники громад Полтавщини поспілкувалися та обмінялися досвідом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію