Привести до ладу і отримувати прибуток

На території області розташовані майже 2 тисячі водойм

З них у використанні – близько півтори тисячі. Решта, а це 500 водних об’єктів, знаходиться в занедбаному стані. Хоча за них до місцевих та обласного бюджетів могли б надходити кошти. Питання розвитку водойм та рибного господарства обговорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. 

Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА

- Обговорюючи питання стосовно використання водних об’єктів буде напрацьовано цілий ряд пропозицій комісією. Для чого винесено питання, для того, щоб зрозуміти, що відбувається і що потрібно зробити. Сьогодні будуть напрацьовані якісь шляхи, кроки для того, щоб поступово врегулювати ці питання.

Обговорили на комісії і питання накладок земельних ділянок в Держкадастрі при їх передачі у комунальну власність. Зокрема, йшлося про результати вирішення проблеми. 

Вадим Чувпило, начальник ГУ Держгеокадастру у Полтавській обл. 

- На сьогодні ми маємо потужні результати. Зокрема, тільки за минулий рік близько 7 тисяч таких помилок було виправлено в автоматичному режимі. Це без залучення власників, користувачів земельних ділянок. Це наші кадастрові реєстратори з Центром Державного земельного кадастру. Протягом 2019 року в наших планах – цю роботи привести у відповідність, якщо не на 100%, то на 99.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію