Представниця з Полтавщини - фіналістка Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»

Із понад 400 учасників та їх малюнків визначили фаворитів. Їх відзначили подяками та цінними подарунками. Деталі конкурсу знає Анна Ружін. 

«Працюй безпечно», «Будь обережним», «Одягни каску». Ці та інші гасла на дитячих малюнках. Це роботи учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Виставку проводять традиційно - щороку, до Всесвітнього дня охорони праці. 

Сергій Щербак, начальник Управління Держпраці у Полтавській області 

- Наші діти - це наше майбутнє, це наші майбутні працівники, наші майбутні керівники. Якщо вони вже з такого віку приділяють увагу  таким питанням як охорона праці та безпека виробництва, то маємо надію, що й майбутньому це дасть свої плоди у якості зниження виробничого травматизму та взагалі травмування не тільки працівників, але і в побуті. 

Цього дня тут нагороджують переможців регіонального рівня. 

Сергій Щербак, начальник Управління Держпраці у Полтавській області 

- 26 квітня в Києві відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». І в нас є з Полтавської області представник, яка зайняла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі. Вона поїде туди на нагородження. 

А це Євгенія Надюха. Саме вона зайняла 3 місце. Дівчинка приїхала із Семенівки із своїм керівником. 

- Женя вирішила, адже колись мені говорила: «Мене так вражає, як дорослі чоловіки працюють на важкій техніці. Давай оберему тему роботи, яку зобразимо. І ми вирішили намалювати такого екскаваторника, який сидить на своїй робочій машині. І навіть екскаватор підказує своєму працівникові - «Одягни каску на голову! І ти тоді приїдеш додому цілий та здоровий. І все буде добре!».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію