Зірки – за благодійність

Полтаву відвідав лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя. В ході візиту він провів серію відкритих зустрічей, однією з яких стало спілкування з учасниками Обласної школи волонтерства «Супергерой твого міста». Говорили про молодіжний проект ООН - U-Report, амбасадором якого є Тарас Тополя. 

Студент-медик Олександр Помилой – один із тих, хто прийшов на зустріч з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Хлопець активно займається волонтерською діяльністю. Про проект U-Report знає давно, адже сам є U-репортером в нашому місті. 

Олександр Помилой, волонтер 

- Знав, що сьогодні приїдуть саме ці люди. Ці люди неймовірно мотивуючі, круті. Хочеться ось такого спілкування з ними, хочеться більше все таки  дізнатись, що відбулось за останній рік з даним проектом і молодіжною політикою.

Під час зустрічі Тарас Тополя розповідав про проект U-Report, який впроваджується в Україні Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ». Нещодавно артист став молодіжним послом цього фонду. 

Тарас Тополя, лідер гурту «Антитіла»

- Я приїхав більше не як музикант гурту «Антитіла», а як амбасадор проекту U-Report проекту від ЮНІСЕФ підрозділу ООН. Як Молодіжний посол ЮНІСЕФ в Україні. Я приїхав представляти і долучати до проекту U-Report молодь. Розповідати і мотивувати ставати активними учасниками цього проекту.

В рамках проекту U-Report відбуваються короткі опитування через різні мобільні додатки, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Тарас Тополя, лідер гурту «Антитіла»

- Це дієвий, максимально наближений до молоді механізм, завдяки якому державні органи і будь-які органи, які бажають замовити опитування, можуть дізнатися думку молоді.

Поспілкувавшись з артистом, волонтер Олександр Помилой ділиться враженнями. 

Олександр Помилой, волонтер 

- Дякую Тарасу за те, що він зустрічається з нами, зустрічається з молоддю. Ми щасливі, що побували сьогодні тут. Ми щасливі, що побачились з ним. Я думаю, що сьогоднішні учасники включать в себе такий «ричажок» і почнуть змінювати нашу країну.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію