Прибрали сміття та посадили нові дерева

Напередодні Великодніх свят представники мас-медіа долучилися до прибирання Алеї журналістів. Як працювали представники телеканалу «Центральний» та газети «Зоря Полтавщини», знає Анна Ружін.

Змінили ручки та ноутбуки на лопати та граблі і представники засобів масової інформації. «Акули пера» напередодні Великодніх свят приводили до ладу Алею журналістів. Прибирання на ній у журналістів уже традиційні. Цього дня наводять лад представники газети «Зоря Полтавщини».

Олександр Макаренко, головний редактор громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини»

- Один із девізів нашого видання, якому виповнився уже 181 рік, – берегти традиції та йти в ногу з часом. От ми і продовжуємо добрі традиції наших попередників.

Але вже більше 10 років. Заснували її за ініціативи Національної спілки журналістів України.

Олександр Макаренко, головний редактор громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини»

- Це був не вельми оковирний пейзаж в центрі міста, тому ми вирішили його облагородити, посадивши Алею журналістів в пам'ять про наших колег і всіх журналістів, які у різні роки працювали у різних ЗМІ. І з того часу щорічно ми садимо, доглядаємо та прибираємо. 

Розчищали під бордюрами, гребли торішнє листя та гілки, прибирали інше сміття.

Наступного дня до оновлення Алеї долучився і колектив телеканалу «Центральний». Ми вирішили озеленити її новими насадженнями. З собою принесли відповідний інвентар. Копали ями та садили нові насадження усі разом.

Її розташування у Полтаві унікальне - раніше тут була редакція газети «Комсомолець Полтавщини», трохи далі розташовувався Будинок преси, редакція «Зорі Полтавщини».

Євген Лопушинський, голова Полтавської обласної організації НСЖУ

- Наша професія живе, канал «Центральний» живе та розвивається, тому ця акція дуже гарна. Дуже символічна. Висадили кущі калини, дерева, а це дуже гарно. І тим більше - дуже символічно, бо це трапилося в день створення 60- річчя Національної спілки журналістів України. Адже і ця Алея закладена за ініціативи Національної спілки журналістів України.

Алея журналістів повнилася новими насадженнями - деревами горобини та кущами калини. 

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Все потребує змін та оновлень, як країна, так і деякі речі. Сьогодні напереродні Великодня ми зібралися з колегами на цій Алеї журналістів, щоб оновити посаджені тут рослини. На жаль, минув довгий час і деякі засохли. Сьогодні ми висаджуємо калину, висаджуємо горобину. Я дуже вдячний колегам з нашого телеканалу, так і колегам з інших ЗМІ, які приєдналися до нас та підтримали. 

Суботники на Алеї журналістів проводяться постійно. Ці заходи спрямовані не тільки на те, щоб причепурити територію, а й щоб об'єднати представників четвертої влади. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію