Просто, екологічно і корисно

Мова – про їстівний посуд. Його створює полтавка Катерина Челембієнко. Для Європейських країн – це не нова ідея. Утім, у нашому місті такого раніше не робив ніхто. Звідки взялася така ідея та як це робить майстриня, дізнавалася Марина Покшіна.

Катерина Челембієнко показує, як замішує тісто. Вона вбиває яйце, додає воду, борошно та замішує. Так завжди починається робота над виготовленням екологічно-їстівного посуду. Він найнеобхідніший тому, хто їде на пікнік, а поряд не має сміттєвих баків. Ідея створювати його у дівчини виникла недавно. 

Катерина Челембієнко, майстриня з виготовлення екологічно-їстівного посуду

- Я дуже люблю займатися науковою діяльністю і моя викладач, мій науковий керівник, говорить: «Ой, дивись, там у Польщі вигадали посуд, який можна їсти, з висівок». Я почала думати, як з цих висівок можна вдома зробити, просто неможливо, там необхідна апаратура, тому запропонувала написати роботу про їстівний посуд, про той, який можна зробити вдома.

Дівчина ділиться: дуже хвилюється про екологію рідного міста. Тому почала розглядати різні можливості, як можна зробити екологічний посуд. Його, за словами майстрині, може з'їсти і якась тваринка. Стаканчики із тіста можна використовувати не тільки для кави, а й як форму для випікання кексів і бісквітів. У них можна зберігати продукти у морозильній камері. Такий посуд, говорить Катерина, витримує температуру до +250 градусів і не боїться заморозки. Майстриня ділиться: як можна зробити такий посуд вдома.

Катерина Челембієнко, майстриня з виготовлення екологічно-їстівного посуду

- Вони робляться: мука, яйце, борошно, сіль, ми можемо добавити там куркуму, або щось інше, але взагалі тісто таке, як на вареники маленькі, тобто, кожна господиня знає, як його робити. Просто необхідно його запекти і придавити іншим посудом. 

Ось Катерина показує, як розкатує тісто та формує з нього коло. Далі накладає на скляну тарілку та ставить випікати упродовж 40 хвилин. Зберігається, додає дівчина, воно досить довго.

Катерина Челембієнко, майстриня з виготовлення екологічно-їстівного посуду

- Такий посуд може зберігатися більше місяця, це точно. У нас залишалися чашечки ці, вони у мене були в холодильнику, з ними все добре, тому що вони добре пропікаються і немає у них ніяких таких ефектів старіння.

А ось такий вигляд має щойновипечена тарілка. Вона підійде як для борщу, так і для каші. За словами дівчини, гарячі страви можуть зберігатися в ній до години. Найпершими у масовому виробництві їстівного посуду стали мешканці Індії, випустивши декілька партій їстівних ложок. Далі, ділиться Катерина, з неї приклад взяла Польща, Італія та інші країни. Україна ж не спішить впроваджувати такі технології. Тому полтавку це і надихнуло. Майстриня зі своїм їстівним посудом посіла 1 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт в Харкові. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію