Нові меблі для школи

Такий подарунок зробила родина Кириченків для учнів 1-Б класу Карлівської гімназії ім.Ніни Герасименко. Меценат разом з дружиною постійно допомагає школам і дитячим садочкам, освітнім закладам усім можливим.

У Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко сьогодні свято. Окрім конференції по Новій українській школі, вчителі та діти зустрічають поважних гостей. До навчального закладу завітав заслужений працівник сільського господарства та меценат, керівник СТОВ «СВІТОЧ» Василь Петрович Кириченко разом зі своєю дружиною Тетяною Ярославівною. Упродовж багатьох років родина допомагає школам та дитячим садкам району. У цей день гості завітали не з пустими руками. Подарунок привезли цього разу для класної кімнати 1-Б класу. Це – сертифікат на придбання меблів, а саме нової шафи. 

Василь Кириченко, меценат

- Звичайно ж не можна, якщо ти можеш допомогти – не можна не допомогти. Я хотів би усім побажати: тим діткам, які підуть в цьому році до школи, щоб вони хорошо навчалися, були вихованими, були патріотами України виховувалися.

Василь Кириченко пояснює: допомагати дітям одне задоволення. Найбільша радість для них з дружиною – бачити щасливі обличчя підростаючого покоління. А чоловік сам родом з Карлівщини. Зі слізьми на очах дістає сертифікат аби подарувати школі. 

Василь Кириченко, меценат

- Згідно цього сертифікату, 1-Б клас отримує, так сказати, меблеву стінку. Ви розумієте, я ще не бачив, але обов'язково прийду і сфотографуюся з дітками собі на пам'ять, не для журналу, не для того. Все, що потрібно, ми робимо і для цієї школи, і для інших.

Вчителька 1-Б класу Ірина Яковлєва дякує родині Кириченко за подарунок і обіцяє, в свою чергу, зробити усе від себе залежне, аби дітки від навчання отримували ще й задоволення. 

Ірина Яковлєва, вчителька 1-Б класу

- Я хочу висловити щирі слова вдячності вам, Василю Петровичу, і вам, Тетяно Ярославівно, за такий неоціненний вклад для того, щоб наша дітвора вчилася у комфортних умовах, здобувала знання найміцніші, які тільки можна мати у нашому навчальному закладі.

Василь Кириченко повідомив, що усі моменти, в яких потрібна допомога, щоб педагогічний колектив завжди повідомляв йому особисто. Він допоможе у всьому: подарунками, коштами та екскурсіями.

- Потрібно сказати, що, якщо буде виникати бажання поїхати на екскурсію до міста Полтави, до міста Харків, ми завжди надаємо свій транспорт, щоб школа змогла повезти своїх діток, так сказати, і побачити більше світу.

Батьки дітей також прийшли подякувати родині Кириченко за допомогу. 

- Від батьківського комітету 1-Б класу, Василю Петровичу і всі присутні, хочу сказати, що ми неодноразово зверталися до вже діючих народних депутатів, до тих людей, які балотуються, до просто бізнесменів і ніхто, на жаль, не відгукнувся на наше звернення. Василь Петрович з першого разу, за день погодився доукомплектувати наш клас потрібними меблями, за що ми йому безмежно вдячні.

Василь Кириченко з трепетом та сумними нотками в голосі пояснює любов до школи, щедрість до дітей, відкритість до людей – виплекану родом з дитинства. Говорить: цьому завдячує свої мамі.

Василь Кириченко, меценат

- Мама була вчителем і виховувала вона, мабуть, який я є, це виховання моєї мами, в першу чергу. Працювала вона тут, і похована вона в Карлівці, розумієте?! І я хотів би сказати, як тебе виховали, так ти і відносишся і до школи, і до вчителів, і до людей.

Після цього гостям провели екскурсію школою та показали клас, в який поставлять нові меблі. Тут вчителька розповіла, як проходять уроки, показала елементи навчання та продемонструвала, як працюють з новою мультимедійною дошкою. 

По завершенню зустрічі Василь Кириченко сфотографувався з дітками та побажав їм легкого та цікавого навчання. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію