На Полтавщині арештована квартира стала причиною примирення колишнього подружжя

Житель Горішніх Плавнів, який не один рік забував сплачувати аліменти, згадав про колишню родину, коли державні виконавці арештували його майно.

Подружжя розлучилося понад 10 років назад і жінка відразу ж подала заяву на отримання аліментів.

"Чоловік сплачував кошти певний час, але потім звільнився з роботи, а згодом взагалі виїхав за кордон", - розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Перебуваючи за кордоном, батько забув про свій обов’язок. Державні виконавці оголосили його в розшук, однак це не дало бажаного результату. І тільки тоді, коли боржник отримав у спадок квартиру, яка відразу ж була арештована державними виконавцями, він згадав про колишню родину та вирішив проблему мирним шляхом.

"Через певний час до нас звернулася стягувачка із заявою про погашення боржником заборгованості у розмірі 126 тис. грн аліментів та 63 тис. грн штрафних санкцій. Крім того, чоловіку довелося сплатити викоавчий збір у сумі 12,6 тис. грн", - сказав Олег Тимченко.

Загалом, з початку року державні виконавці стягнули понад 81 млн грн аліментів, з яких 36 млн грн за допомогою законів #ЧужихДітейНеБуває.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію