У Полтаві діти врятували собаку

Тварина помирала на березі річки Тарапунька, школярі знайшли чотирилапого та врятували. Про неймовірну історію спасіння – далі в сюжеті.

На цих кадрах видно, як діти рятують чотирилапого. Гуляючи з подругою на березі річки Тарапуньки, п’ятикласниця Марина Демченко побачила собаку.  

Марина Демченко, п’ятикласниця школи №12 м.Полтава

- Отут лежала чорна собачка. Вона не шевелилася. Потом я зразу побігла додому і принесла їй їсти. Вона спочатку не шевелилася і вона не могла встати. У неї відказували ноги. Ми її підходили, гладили. Потроху пробували її піднять.

Самотужки дівчата не змогли підняти пса. На допомогу покликали однокласників. Чотирилапий був дуже слабкий і практично не рухався. 

Даніїл Репало, п’ятикласник школи №12 м.Полтава

- Видно було по ній, що над нею знущались. Вона була вся «заскублена», там в неї на нозі рана була майже до кістки. Я взяв теплу воду, обливав її ножки, щоб у неї хоча б чуть сили були.

Школярі знайшли в Інтернеті телефон волонтерів, які відвезли тварину до ветеринарної клініки. Лікарі закладу розповіли: шансів вижити в цього пса майже не було. 

Микола Завалій, асистент ветеринарної клініки

- Якби не діти, ця собака не вижила б, бо в неї було дуже велике зневоднення. І вони вчасно звернулися до волонтерів і привезли нам її.

Чотирилапого назвали Наріманом. Адже його знайшли поруч із колишньою вулицею Наріманова. Про пса розповіли у соцмережах, там і знайшовся новий господар. 

Олексій Редькін, новий господар Нарімана

- Взять собаку, щенка, либо какую-то породистую может каждый. А у собаки разницы нету, породистая она, либо нету. У каждой собаки, в каждого животного есть душа. Ничего он охранять не будет. Он просто будет, как говорится, на пенсии: доживать свою старость в тепле, ни в холоде, ни в голоде, а в нормальных условиях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію