Чиє авто?

Розбиратимуться у НАБУ. Народний депутат першого скликання, адвокат Іван Макар подав заяву про злочин до антикорупційного бюро. А саме після нашого сюжету про незадеклароване авто депутата Андрія Реки, Іван Макар вирішив розібратися, чи точно таки нардеп порушив законодавство. Про деталі цієї справи розкажуть наші журналісти.

Ми біля Антикорупційного бюро в Києві. Тут зустрілися з народним депутатом першого скликання, адвокатом Іваном Макаром. Близько місяця тому на цьому ж з місці з паном Іваном ми обговорювали його заяву щодо можливої причетності колишнього регіонала Олексія Лелюка та нардепа Андрія Реки до корупції в Полтавській ОДА. По цій справі, за словами пана Івана, вже є перші результати розслідування.

Іван Макар, народний депутат І скликання, адвокат

- На диво представники НАБУ виявили прихильність. Вони стоять на низькому старті, щоб зайнятися цим злочинним режимом. Я був приємно здивований.

Сьогодні Іван Макар подає заяву про злочин. У ньому він просить перевірити інформацію щодо вартісного авто, яким користується нардеп Андрій Река та, яке не значиться в його декларації. НАБУ ж, у свою чергу має відкрити ще одне кримінальне провадження на Андрія Реку за нововиявленим фактом.

Іван Макар, народний депутат І скликання, адвокат

- Значить, у нього є приховані статки. Приховані доходи, які він не декларує. Я вважаю, що він як представник злочинного режиму має за це відповідати. Всі представники злочинного режиму, які попадаються мені на очі, стають клієнтами НАБУ.

Журналісти нашого телеканалу раніше проводили розслідування щодо цього транспортного засобу Реки. Мова йде про автомобіль Volvo, на якому народний обранець завітав на наш ефір. За даними із сайту продажу бувших у використанні автомобілів знаємо, що середня вартість такої моделі автомобіля 2012 року випуску складає 25 тис доларів, або в районі семисот тисяч гривень. У декларації народного обранця даний автомобіль не вказаний. Тоді як, відповідно до статті 46 Закону України про Запобігання Корупції, у декларації зазначаються відомості про транспортні засоби суб’єкта декларування або членів його сім’ї на праві приватної власності або, що перебувають в її володінні або користуванні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію