Як Полтавщина обирала Президента?

День повторного голосування у області пройшов без значних порушень виборчого законодавства. Такі підсумки підбили представники ОПОРИ відносно виборців Президента України.

Координатор спостереження Громадської мережі ОПОРА за виборами в Полт. обл. Костянтин Донченко пояснив, які результати в регіоні.

Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадської мережі ОПОРА за виборами в Полт. обл.

- Більшість округів показали результат: за В. Зеленського більше 80%, в середньому в нас виходить за Володимира Зеленського 82%, відповідно за Петра Порошенка 18%. В усіх регіонах більше 60%, а загальна явка, зокрема, на 20 годину була 61,6%.

Щодо порушень, то лідером став Кременчук. Головними були проблеми з матеріально-технічним забезпеченням ДВК, обмеження прав для людей з інвалідністю та недостатня кількість бюлетнів. Серйозні порушення, за словами начальника ГУ НП у Полтавській області Андрія Замахіна, в області відсутні. Утім 57 заяв вони все ж зареєстрували. 

Андрій Замахін, начальник ГУ НП у Полтавській обл.

- Ненадходження запрошення на вибори, відсутність спостерігачів на дільницях, члени ДВК перебувають у стані алкогольного сп'яніння, проведення соціального опитування, спроба проголосувати без паспорта, використання ручки зі зникаючим чорнилом, некоректне поводження членів ДВК, не допустили до голосування, перебування підозрілих людей біля дільниць, тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію