«Старожитності та історія Кременчука»

Таку назву отримав збірник наукових праць. Презентували його в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Авторами стали: Оксана Сулима, Марина Кондратенко, Володимир Мокляк, Володимир Ейсмонд та інші. Завдяки науковим розвідкам з’явилася можливість визначити найбільш важливі пам’яткоохоронні зони в районі наддніпрянського міста і з часом включити їх у туристичне освоєння.

У заході взяли участь науковці краєзнавчого музею, викладачі вищих навчальних закладів Полтави та автори видання. Заступник начальника Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Інна Шерстюк поздоровила присутніх з Міжнародним днем пам'яток й історичних місць. Він відзначається 18 квітня. За показниками минулого року, Полтавщина посідає одне з провідних місць в Україні у пам’яткоохоронній діяльності. І збірник «Старожитності та історія Кременчука», за словами Ірини Шерстюк, стане надійним підґрунтям у цій роботі.

Інна Шерстюк, заступник начальника Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації

- Ми маємо усі підстави ними пишатися і заявляти про себе, що ми дійсно маємо велике таке столітнє надбання. І сьогодні такий день, коли хочеться говорити лише приємні речі, і хочеться себе хвалити, хвалити тому, що зроблено дуже-дуже багато, і приємно, що сьогодні в цей день пам'яток, ми не просто про це згадуємо, а нам дійсно є, що показати, те, що вже зроблено, а зроблено чимало.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію