Сезон відкрито!

Близько 500 байкерів з Полтавщини та сусідніх областей взяли участь у відкритті мотосезону. Як проходила байкерська тусовка? Знає Ірина Щербак.

Байкер Андрій Андрущенко прямує на мотозліт. За кермом байка хлопець третій рік. Спочатку це було гарною забавою, а згодом переросло в дещо більше. 

Андрій Андрущенко, байкер 

- З часом це переросло в стиль життя, стиль мислення. Адже залізний кінь, мотоцикл - це такий еквівалент свободи, тільки в матеріальному його вичисленні. Коли ти після зими перший раз «викатуєш» - це ні з чим не порівняти взагалі, це фантастика. 

Відкриття мото-сезону розпочинається на Соборній площі. Саме тут збираються байкери з усього регіону і не тільки. Загалом на відкриття приїхало близько півтисячі мотоциклістів.  

Олександр Гуменюк, організатор відкриття мотосезону-2019

- З Харкова друзі наші приїхали, з Сум приїхали, з Сумської області, приїхали підтримати відкриття в нашому місті.

5-й рік поспіль відкриття мотосезону заявляє: байкери виїжджають на вулиці міста. 

Олександр Гуменюк, організатор відкриття мотосезону-2019

- Розумієте, ця дата, як день народження, напевно. День народження мотосезону ми проводимо. Всім донести, що байкери виїжджають на вулиці міста і не тільки міста. Бути надзвичайно уважними на дорогах. Бути взаємоввічливими.

Вишикувавшись, мотоколона рушила містом. Проїхавшись центральними вулицями міста, байкери фінішували на площі біля «Екватора». 

Не тільки чоловіки полюбляють швидкість та звуки мотору. Анастасія Піддубна спочатку каталась зі своїм хлопцем, а потім і сама вирішила спробувати. 

Анастасія Піддубна, байкер 

- Мене катали, і в мене не було ніякого страху в мотоциклі. Байкер – це стан душі. Тому ніяк по-іншому.

Закінчилось відкриття мотосезону байкерською тусовкою біля ТРЦ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію