В одній з ОТГ на Полтавщині голови місцевих рад вивчали досвід

В одній з ОТГ на Полтавщині голови місцевих рад вивчали досвід

Голови та заступники територіальних громад днями побували з навчальним візитом у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді Гадяцького району. 

Голова Сергіївської сільської ради Ігор Лідовий під час презентації "Розвиток Сергіївської ОТГ" розповів, що громада створена 21 червня 2016 року. До її складу увійшли 13 населених пунктів, в яких разом проживає 3000 осіб. 

"У 2018 році сукупний бюджет нашої громади був 38 мільйонів гривень, з яких 26 мільйонів – це власні надходження, 10 мільйонів – міжбюджетні трансферти – це освітня, інфраструктурна субвенція тощо, інші невеликі податкові надходження. Сукупний бюджет на 2019 рік ми запланували в розмірі 39 мільйонів", – зазначив Ігор Лідовий.

Велику увагу в Сергіївській ОТГ приділяють формуванню позитивного іміджу громади. ОТГ має офіційну сторінку у соціальній мережі Фейсбук, сайт громади та видає інформаційний бюлетень. 

У рамках "Маршруту успіху" гості відвідали шкільні навчальні заклади громади, куди придбали 12 мультимедійних комплектів і відповідне обладнання. Також в усіх школах громади дітям щоранку безкоштовно дають якісне молоко. Учасникам заходу показали ДНЗ "Ромашка" та фельдшерсько-акушерський пункт, де провели капітальний ремонт за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. До слова, у медичних закладах громади працюють молоді сімейні лікарі, яких ОТГ забезпечила службовим житлом та авто.

Стрічка новин