У Полтаві о 20-ій годині офіційно завершився процес голосування у другому турі Президентських виборів-2019

Цьогорічне голосування в нашій області пройшло із незначними порушеннями, явка громадян дуже висока. Детальніше – у сюжеті Марини Покшіної.

На цій вибочій дільниці о 19.30 людей немає. Ближче до закриття виборці починають іти. Ірина Остапко прийшла о 19.40, ділиться, чому з'явилася перед самим закриттям.

Ірина Остапко, виборець

- Сьогодні та вчора я була на змаганнях, це був військовий вишкіл, нас буквально нещодавно привезли, ми дуже втомлені, але я все таки встигла потрапити на дільницю.

Тетяна Хмиленко разом з мамою голосують о 19.48. Говорить: раніше прийти не змогли.

Тетяна Хмиленко, привела на дільницю маму

- Була зайнята, я з внучуою була, вчили уроки, потім маму привела голосувати. Я голосувала в іншому місці, а маму привела, вона хоче віддати свій громадянський обов'язок.

Спостерігач Марина Лупашко говорить: на їхній дільниці день минув спокійно.

Марина Лупашко, спостерігач

- На дій дільниці, так як і минулого разу, все добре пройшло. День пройшов дуже легко. Люди голосували, робили свій вибір, все було спокійно, як голова комісії, так і члени комісії вправно виконували свою роботу, найбільше людей було, напевно, десь годині о 12.00.

О 19.52 секретар виборчої дільниці Мирослава Пусан повідомляє про явку.

Мирослава Пусан, секретар ДВК №216

- Явка виборців на даний момент 1345, 21 за списком НСП, 15 проголосувало, в принципі, без ніяких порушень, без актів.

Наталія Прима прийшла о 19.56 і стала останньою, хто проголосув тут.

Наталія Прима, останній виборець

- Було сплановано трішки раніше, але я з дитиною, вона захотіла спочатку до бабусі, а потім на зворотньому шляху оце я й прибігла.

Після цього о19.58 члени комісії за кожним столом по черзі називають кількість виборців та залишок бюлетенів. Після чого секретар йде зачиняти двері.

Марина Покшіна, кореспондент

- О 20 годині ця виборча дільниця закрилася, а це значить, що другий тур Президентських виборів закінчився, віддати свій голос сюди прийшли 1356 виборців. Відтепер українцям залишається чекати результати.

Після цього, за кожного кандидата складаються окремо всі бюлетні, здійснюється їх підрахунок, потім їх запаковують, складаються протоколи. Після цього голова комісії разом із секретарем і заступником беруть запаковані бюлетні і їдуть з ними до окружної виборчої комісії, звідки вони потрапляють до ЦВК. 

Стрічка новин