Пусті робочі місця

Пусті робочі місця

Наша знімальна група приїхала до окружної виборчої комісії 150 округу, яка знаходиться в Горішніх Плавнях. Хотіли дізнатись проміжні результати голосування. Проте в приміщенні, де розташована ОВК, нікого з представників не було.

Члени окружної виборчої комісії колективно залишили місце роботи на працівників Державної служби надзвичайних ситуацій та муніципальної охорони. Координатор спостереження громадської мережі ОПОРА у Полтавській області Костянтин Донченко зазначає: залишати територію членам ОВК можна. Проте, не всім одразу – Як мінімум, один має залишатись на робочому місці.

Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській обл. 

- Власне члени ОВК чергувати. О 20 годині в них починається засідання вечірнє, коли вони починають рахувати. До цього моменту хтось з членів, згідно графіку чергування, має знаходитись на території ОВК та зокрема приймати і дзвінки, і якщо є, то певні скарги на роботу ДВК. 

Ми зателефонували в прес-службу Центральної виборчої комісії, де нам повідомили: ніби-то на той момент в приміщенні перебували двоє членів ОВК. Проте, де саме вони знаходились, нам не повідомили.

Костянтин Хівренко, голова прес-служби ЦВК

- В зазначений час голова ОВК округу 150 знаходилась у відділі ведення державного реєстру виборців, виконуючи свої обов'язки. На території в приміщенні 150 ОВК знаходились два системних адміністратора. Вони знаходяться, згідно нормативних актів, в окремій кімнаті, в яку, окрім голови ОВК та невеликої категорії посадових осіб, немає права вільного доступу. А також на території в приміщенні цієї окружної виборчої комісії знаходиться два члена виборчої комісії.

Стрічка новин