35% виборців уже проголосували

Така ситуація на виборчій дільниці № 531171, що у 145 окрузі. Знаходиться вона у Полтавській гімназії №30. У цьому ж приміщенні розташовується і дільниця № 531172. 

За дільницею № 531171 закріплено 2004 виборці. Із них уже більше 600 проголосували. Така ситуація станом на 12-30.  Всі столики зайняті, виборці вишиковуються в чергу, щоб взяти бюлетень для голосування. За словами голови комісії виборчої дільниці, відкрили її вчасно й без порушень. 

Світлана Рябіко, голова комісії виборчої дільниці № 531171

- Засідання у нас розпочалося о 07-15 ранку. Засідання провели всі члени комісії, зібралися, повна була дільниця. У 8 годин відкрили ми. Ми відкрили вчасно.

За порядком на дільниці стежать спостерігачі та довірені особи кандидатів у Президенти. В їхні обов'язки входить контроль за виборчим процесом. Для більшості полтавців прихід на вибори - свідомий вчинок. Гадають, що після обрання саме їх кандидата в країні будуть зміни.

Андрій Усачов, виборець 

- Сподіваюся, дуже сподіваюся, що після цих виборів у країні відбудуться докорінні зміни. І ми станемо жити дійсно, по-новому, а не так, як ми жили до цього. Я сподіваюся, що вибір людей буде сприяти розвитку країни, зростаня економіки, зростання благополуччя людей і я вважаю, що кожен, хто прийме участь у голосуванні, то він зробить найбільше від себе, що може і мусить зробити кожен мешканець України. 

На даній дільниці голосування проходить без порушень. Голова комісії сподівається, що якщо і далі з такою явкою полтавці будуть з'являтися, то процедуру закінчать раніше, ніж восьма година вечора.

Стрічка новин