На Полтавщині з’явилися дільниці, де вже проголосували всі виборці

На Полтавщині з’явилися дільниці, де вже проголосували всі виборці

 Йдеться про спеціальні дільниці у виправних і медичних закладах, де голосування відбувається зазвичай з урахуванням розпорядку дня.

У Кременчуці першою такою дільницею, на якій завершився процес голосування, стала ДВК у місцевій виправній колонії №69, повідомляє "Голос України".

Усі виборці  засвідчили своє волевиявлення й у Кременчуцькій виховній колонії для неповнолітніх правопорушників. На тамтешній дільниці заздалегідь  зареєстрували 31 виборця, серед яких було 20 вихованців і 11 членів ДВК. Кожен із них уже зробив свій вибір.

Та навіть за таких обставин, ця дільнична виборча комісія й усі інші – спеціальні та звичайні,  згідно з законом, зобов’язані працювати в режимі голосування до 20 години. 

Нагадаємо, що під час першого туру виборів Президента 31 березня у Полтаві спостерігачі зафіксували грубе порушення виборчого законодавства, пов’язане саме з передчасним відкриттям скриньки на спецдільниці, розташованій в одному з  медичних закладів міста.  Там після подібного "дострокового" голосування усіх пацієнтів голова комісії прийняв рішення встановлювати результати волевиявлення ще фактично до обіду.

Стрічка новин