Де пройде сесія?

Голова обласної ради Олександр Біленький анонсував, що наступне засідання, яке заплановане на 3 травня, може пройти у вже оновленій сесійній залі. Нагадаємо, ремонтують залу засідань близько року. За цей час всі сесії проходили на виїзді. Чи готове приміщення приймати депутатів облради? Наша Ірина Щербак побувала в сесійні залі і знає відповідь на це питання.

- На даний момент ми знаходимось в сесійні залі, в якій, в принципі, закінчується ремонт.

Ось такий вигляд зараз має сесійна зала обласної ради. За словами ремонтників, роботи виконані на 90%. 

Роман Сидоров, виконроб ТОВ БК «Енергосфера»

- Всі основні роботи по заміні комунікацій виконані. Залишилось обробні роботи завершити. Тобто, тут ковролін буде покладений, де-не-де покрасити стіни. Такі дрібниці залишились. 

По завершенню робіт сесійна зала матиме зовсім інший вигляд. Сучасний дизайн з використанням енергозберігаючих технологій та урахуванням потреб людей з інвалідністю.

- На задньому плані будуть герби всіх районів Полтавської області. Ну це елементи звукової ізоляції. 

Щодо поділу зали, то депутати розміщуватимуться в цих зонах. Трішки вище будуть місця для преси. А за ними сидітимуть держслужбовці та громадськість. А такий вигляд матиме президія. 

Окрім самої зали, оновлюється фойє, підвальне приміщення, де буде гардеробна, і вже відремонтовані санвузли. 

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА

- Підвальна частина вже готова повністю, це гардероби і санвузли, вже розвішують сантехприбори починають монтувати. Зараз тут відбувається підготовка до укладання ковроліну і вже проходить остання стадія оформлення стін. Тобто, два-три тижні, і тут вже завершаться будівельні ремонтні роботи.

І хоч роботи – на завершальному етапі, до 3 травня, на коли запланована сесія, їх не закінчать.

Стрічка новин