Озброєні влучним словом, мітлами та сапками

Сьогодні полтавську Алею журналістів прибирали представники засобів масової інформації. Про щорічну весняну журналістську толоку – далі Лариса Шило.

Алею журналістів по вулиці Ватутіна заклали у 2008-му на День міста. Це - місце вшанування пам’яті видатних полтавських майстрів пера, військових кореспондентів. Щовесни на ній прибирають медійники  - редактори, фотографи, оператори телеканалів, інтернет-видань, газет міста. 

Микола Ляпаненко, заслужений журналіст України

- Ця толока починалася при редакторі «Зорі Полтавщини» і голові нашої спілки обласної Леоніді Думенко. Гляньте на оці липи, як вони виросли! Ми їх садили.

Сьогодні тут орудують лопатами, мітлами й граблями і майбутні представники ЗМІ, студенти Педагогічного  університету. А також -  молодь гуртка «Юний журналіст».

Ірина Синягівська, керівниця гуртка «Юний журналіст»

- Мені дуже хочеться долучатися і долучати молоде покоління до того, щоб приділяти велику увагу до журналістів, які працювали на благо полтавської журналістики.

Олександра Іоффе, журналістка видання «Полтавський вісник»

- Журналістам потрібно триматись разом, тому що вони є представники інтелектуального класу, а інтелектуальний клас зараз є досить розрізнений, тож єднання через працю – це, на мою думку, є дуже добре.

До слова, у квітні цього року відзначають 60 років з часу заснування Національної спілки журналістів України. Керівник Полтавського осередку  говорить: толока - слушний привід проявити повагу та солідарність один до одного. 

Євген Лопушинський, голова Полтавського осередку НСЖУ

- Ми іноді там десь намагаємось десь повчати один одного, критикувати один одного. Все ж таки хотілося, що ми розуміли, що у нас є спільна професія, і були більш згуртовані і толерантні один до одного.

Також на толоці закликали зібрати кошти на лікування журналіста Дмитра Демиденка. Кременчужанин страждає на онкологічне захворювання.

Стрічка новин