Шкільний автобус Красненської ЗОШ – тепер на колесах

До цього ж він понад місяць стояв на ремонті. Дітям за 5-6 кілометрів від своїх домівок до школи доводилось добиратись самостійно. Тоді батьківський комітет та вчителі звернулись до народного депутата України Артема Вітка.

На цьому тижні на нашому телеканалі вийшов сюжет про проблемну ситуацію у Красненській загальноосвітній школі. Там діти до учбового закладу добирались, чим прийдеться. Все через те, що шини на колеса шкільного автобуса вийшли з ладу. Тоді батьки та вчителі звернулися за допомогою до народного депутата України Артема Вітка. Через два дні він особисто завітав до цього навчального закладу, аби подарувати їм новенькі шини. Діти зустріли його хлібом-сіллю. 

Далі Артем Вітко зустрівся з вчителями та відповів на всі питання, які їх турбували. За словами педагогів, вони вдячні Артему Вітку та   задоволені таким спілкуванням. 

Наталія Ярина, директор Красненської ЗОШ І-ІІ ступенів

- Діти будуть висипатись, будуть доїжджати до школи вчасно, додому потраплятимуть вчасно на гарячий борщ в обід. Так що, велике-велике спасибі.

Водій же шкільного автобуса Василь Гармаш нові шини швиденько завантажив в автівку та пообіцяв цього ж дня їх встановити. 

Василій Гармаш, водій шкільного автобуса 

- Сьогодні вже починаємо встановлювати шини, завтра вже діти будуть в нас їхати в школу. Це сто відсотків.

Артем Вітко, у свою чергу, говорить: не допомогти він не міг. На його думку, чужих дітей не буває і жодна фінансова ситуація в країні не має на них відображатись. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Коли я побачив, в якому стані знаходиться цей автобус, що немає цих шин, коли побачив цих дітей, дізнався, що дітям потрібно прокидатись за дві-три години, аби приїхати до школи, про яке навчання може йти мова? Звичайно, я як батько двох дітей вирішив допомогти цій школі і придбати ці шини.

Також Артем Вітко нещодавно відстояв Новосанжарську школу, яку могли закрити. За його сприяння були виділені кошти на систему пожежної безпеки.

Стрічка новин