Від енергетики - до благодійності, від бізнесу - до соціального партнерства

Для Шишацької районної лікарні закупили медичне  обладнання, а дитяче відділення - відремонтували. Майже шість мільйонів гривень у проект реконструкції лікарні вклала газовидобувна компанія ДТЕК Нафтогаз.

«Преображення» лікарні. У дитячому відділенні - окрема кімната для маленького пацієнта та батьків, гаряча вода цілодобово, сучасні меблі. До ремонту тут була обсипана штукатурка, старі вікна, з яких дуло. Хворі привозили свої обігрівачі взимку.

Таким побачили це відділення працівники компанії ДТЕК, яка працює на території Шишацької громади. Вирішили - робити капітальний ремонт. У проект вклали майже 6 мільйонів гривень. Долучилась до проекту і місцева влада.

Маргарита Хорольська, головна лікарка Шишацької ЦРЛ

- В 15-му  році було замінено по всьому корпусу Шишацької  районної лікарні всі вікна. У 16-му році розпочатий і в 17-му завершений ремонт другого поверху дитячого відділення із умеблюванням водночас.

Минулоріч для дитячого відділення зробили нову покрівлю, цього року - відремонтували перший поверх і зробили інфекційні бокси. Значно оновили й медичне обладнання, закупивши сучасні апарати для обстеження.  Медики кажуть, це найбільший в районі проект партнерської допомоги. 

Олексій Раптанов, директор з видобутку і переробки вуглеводнів "ДТЕК Нафтогаз"

- Компанія ДТЕК – це соціально відповідальний бізнес та надійний партнер громад. За останні кілька років ось в цій лікарні ми провели дуже серйозну реконструкцію, ремонт, придбали медичне обладнання. 

Нині закінчується ремонт інфекційного блоку для дітей і дорослих. Його у закладі раніше взагалі не було. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- ДТЕК і так сплачує рентні платежі до державного бюджету і до місцевих бюджетів. Фактично вони виконують свої обов’язки перед державою та місцевим самоврядуванням, сплачуючи оцю видаткову частину в 5 відсотків до місцевих бюджетів. Але вони пішли далі.

Отже, за кілька тижнів пацієнти з підозрою на інфекційні захворювання зможуть лікуватись в своїй місцевій лікарні, а не їхати в сусідній район, як це було раніше.

Стрічка новин