У Полтаві відбулась ІІІ Міжнародна конференція «GeoDrilling»

У Полтаві відбулась ІІІ Міжнародна конференція «GeoDrilling»

В ній взяли участь 53 компанії з України, Білорусі, Польщі, США, Болгарії та Сінгапуру. А обговорювали фахівці «Буріння та розкриття пластів».

53 компанії з України, Білорусі, Польщі, США та інших країн взяли участь в ІІІ Міжнародній конференції «GeoDrilling». Ініціаторами зустрічі є підприємство «Геосинтез Інженірінг». За словами його представників, з кожним роком конференція набуває нових форматів та інформативності. 

Ігор Полетучій, генеральний директор ТОВ «Геосинтез Інженірінг» 

- Якщо ще 4 роки тому першу нашу конференцію ми планували, як такий майданчик для презентації нових технологій і новітнього обладнання, яке тільки заходило в Україну. На цей час ми розглядаємо цю конференцію більш, як для оцінки тих самих технологій. Тобто, яким чином вони впливають з точки зору економіки, з точки зору технологій.

Цьогорічною тематикою, яку обговорювали фахівці, стало «Буріння та розкриття пластів». Учасники наголосили на актуальності питань, які піднімаються на конференції.  

Ігор Чудик, проректор з наукової роботи Івано-Франківського НТУНГ 

- Такого рівня конференцію, яку проводить «Геосинтез Інженірінг» на теренах Полтавщини, є необхідна. І вона надзвичайно актуальна в тому плані, що вона популяризує вітчизняний український сервіс, послуги, які надаються сьогодні, для освоєння нафтогазових родовищ України.

Анатолій Бойко, головний інженер по бурінню компаній «Smart Energy»

- Конференція дуже продуктивна, багато зібралось спеціалістів заслужених, молодих. Було піднято багато болючих питань на території України, які зараз хвилюють в підрядних компаніях.

Постійними партнерами конференції є компанія ДТЕК Нафтогаз, представники якої переконані в ефективності проведення такої зустрічі. Адже конференція є майданчиком для спілкування, обміну думками та досвідом. 

Іван Гафич, директор з розвідки та перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз

- Вдячні компанії «Геосинтез Інженірінг» за традицію на Полтавській землі кожні два роки проводити конференцію, яка сфокусована на пошуку нових технологій, на пошук інновацій, на знаходження складних рішень, які не мають прямого вирішення. Потрібно шукати, потрібно добиватись результату і втілювати його в життя.

Допомогли в організації та проведенні конференції Виставковий центр «ТіС». 

Тетяна Семізарова, заступник директора Виставкового центру «ТіС»

- Виставковий центр «ТіС» вже понад 15 років проводить галузеві виставки, конференції, форуми. Конференція, як відмітили учасники, - успішна. Тому сподіваємось, що велика кількість учасників, які приїхали на цю конференцію, стануть постійними нашими учасниками.

Організатори додають, конференція має важливе значення для розвитку нафтогазової галузі, а значить – і енергонезалежності нашої держави.

Стрічка новин