Лісівники Полтавщини закликають бути обачними в лісі

Лісівники Полтавщини закликають бути обачними в лісі

За інформацією Укргідрометцентру, найближчими днями на території області встановиться суха та сонячна погода. У зв’язку з цим населення активізується з походами на пікніки до лісових масивів, що може стати причиною загорань у лісі. 

Для запобіганням пожеж, лісівники працюють у різних напрямках. Серед них і створення мінералізовних смуг. Зокрема, по області проклали 393 км нових та доглянули й поновили 1562 км мінсмуг та протипожежних розривів. Постійно та систематично відбуваються протипожежні навчання. 

"Окрім цього, в кожному районі, де є хвойний ліс, функціонують 23 камери відео нагляду. У ДП "Полтавський лісгосп" та ДП "Кременчуцький лісгосп" створено єдиний наглядовий центр для оперативного реагування за пожежним станом у лісах", - йдеться у повідомленні Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Також проводять підрізання гілок у хвойних насадженнях. Постійно здійснюють патрулювання лісовими масивами рейдовими бригадами. 

Великий відсоток пожеж є наслідком необережності людини. А у вітряну погоду вогонь у лісі розповсюджується із величезною швидкістю. Лісівники Полтавщини закликають бути обачними та дотримуватися правил поведінки в лісі.

Стрічка новин