Кола під очима: лікарі назвали, чим це загрожує здоров'ю

Кола під очима: лікарі назвали, чим це загрожує здоров'ю

Шкіра – головний орган, який сигналізує про негаразди з організмом людини. Явні ознаки проблем – тріщини, почервоніння, капілярна сітка тощо. Синці під очима також з'являються, коли у тілі відбуваються хворобливі процеси.

Дізнайтеся, про що свідчать кола під очима. Очі часто називають "дзеркалом душі" й кожен з нас хоче бачити їх блискучими, здоровими та красивими. Темні кола під очима часто псують їх зовнішній вигляд і створюють нам втомлений і виснажений образ.

Багато жінок намагаються боротися з цією проблемою за допомогою пудри та цілого арсеналу інших спеціальних косметичних засобів, не думаючи про те, що важливо знайти причину й усунути її. Кола під очима це всього лише симптом, який свідчить про проблеми з нирками.

Область очей є представницею області нирок. А очищення організму відбувається саме за допомогою нирок.

Коли ви регулярно недосипаєте, лягаєте спати пізно, з'являються синці під очима. В організмі відбувається дефіцит гормону мелатоніну, адже він виробляється тільки в період з 22:00 до 1:00. У цьому випадку все навантаження беруть на себе нирки, вони передчасно зношуються і "втомлюються", даючи сигнал у вигляді кіл під очима.

Якщо ви лягаєте спати вчасно, а вранці все одно схожі на панду, то ця ситуація навіть гірша. Це означає 100% токсикоз, який виникає з таких причин як:

  • Паразитози. Виникнення грибів, наприклад, кандидоз.
  • Гормональний збій. Виразки та ерозії. Зневоднення організму. Закислення організму.

У цьому випадку, необхідно терміново виключати першопричини і тоді всі симптоми пройдуть. Ваш погляд буде знову свіжим, бадьорим і здоровим.

Стрічка новин