ID-картки продовжать видавати напередодні та у день виборів

ID-картки продовжать видавати напередодні та у день виборів

Підрозділи Державної міграційної служби України продовжать видавати ID-картки на наступних вихідних 20 і 21 квітня.

Видачу ID-карток продовжать у зв’язку з другим туром президентських виборів в Україні, який відбудеться у неділю, 21 квітня. Про це повідомляє прес-служба ДМСУ.

"Державна міграційна служба України сприятиме тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України (ID-картку). Тому, з метою забезпечення видачі ID-карток, які доставлені до територіальних підрозділів Міграційної служби на території усієї України, у переддень та день другого туру виборів 20 та 21 квітня 2019 року буде організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС", – йдеться у повідомленні.

Також у ці дні працюватимуть центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс".

Міграційна служба закликала ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" невідкладно виготовити і персоналізувати ID-картки, щоб вони могли бути швидше доставлені до територіальних органів та підрозділів ДМС.

Крім цього, ДМСУ звернулася до Центрів надання адміністративних послуг з пропозицією організувати видачу паспортів напередодні та у день проведення повторного голосування.

"За наявною у Міграційної служби інформацією, більшість ЦНАП підтвердили наміри щодо роботи з видачі документів у день голосування", – зазначають у прес-службі ДМСУ.

Стрічка новин