В Україні побудують більш як сто сховищ для боєприпасів

В Україні побудують більш як сто сховищ для боєприпасів

Зараз ЗСУ потребують близько 300 захищених залізобетонних сховищ. Вартість будівництва становить 4,3 млрд грн.

До кінця 2021 року в Україні побудують більш ніж 130 захищених сховищ для зберігання боєзапасу. Про це заявив начальник Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України полковник Микола Швець, повідомляє Кореспондент.

Зараз ЗСУ потребують близько 300 захищених залізобетонних сховищ. Протягом 2018 - 2021 років в Україні запланували побудувати понад 130 захищених сховищ. Провести реконструкцію передбачається в три черги. Вартість будівництва становить 4,3 млрд грн

"Розпочато будівництво першої черги захисних обсипних сховищ в кількості 35 одиниць, завершити яке планується до кінця 2019 року", - зазначив Микола Швець.

Він повідомив, що близько 70% охоронних периметрів потенційно-небезпечних об'єктів вже обладнані огорожею нового типу, периметровими технічними засобами охорони, відеоспостереженням, освітленням та іншими системами захисту і контролю доступу.

До кінця другого кварталу 2019 року заплановано завершення цих робіт на 37 потенційно небезпечних об'єктах зберігання боєзапасів.

Стрічка новин