Його розшукує інтерпол, а він спокійно проживає на Полтавщині

62-річного італійця, якого на Батьківщині звинувачують у сексуальному насильстві над дітьми спіймали поліцейські Полтавщини. Чоловік спокійно проживав в селі, під Кременчуком. Саме, там його і затримали.

У цьому будинку на околиці села Гориславці, що під Кременчуком і проживав 62-річний італієць разом з дружиною. Помешкання придбали рік тому. З місцевими особливо не спілкувались.  

Наталія, сусідка затриманого 

- Щоб отак якось ми про щось розмовляли про щось. Такого не було. Вони якось самі по собі.  Ми самі по собі. От тільки вони переїхали ми зразу думали познайомитися. Ну вони чогось трошки на контакт дуже і не йшли.

Місцеві в шоці. Продавчиня магазину, в якому часто скуповувався італієць говорить, ніколи б і не подумала, що цей поважний чоловік міг робити такі старші речі. 

Надія, продавець у магазині

- Звісно, здивувалися. Він у нас скупляється завжди. «Добрий день», «До побачення», «Дякую». По ньому не скажеш нічого, що він там злочинець. Ніхто, ми навіть не підозрювали, що він такий.

Поліція затримали злочинця просто посеред вулиці, біля того ж самого магазину. За їхніми словами, виконували запит Інтерполу.

Анна Васенко, інспектор відділу комунікації ГУНП України в Полтавській області

- Чоловік проживав на території району в цей час розшукувався, перебував у міжнародному розшуку відносно сексуального насилля відносно дітей. В одній із європейських республік чоловік отримав 8 років позбавлення волі.

Ти часом, дружина італійця винним його не вважає. Через зачинені ворота розповіла, кримінальне провадження в Італії відкрили ще 5 років тому. Ніби, то вихователька дитячого садка помітила ненормальну поведінку їхньої меншої доньки. 

Людмила, дружина італійця

- Що то вона там зрозуміла неправильно дівчинка скакала на якомусь  хлопчику. У садку між дітками вони гралися вона так розуміла, що дитина там, що то щось сексуальне відбувається. Вона подумала. Це були тільки думки. А потім вже це все розповіла соціальним працівникам. А потім вже соціальні працівники вилучили дитину. І вже його катували там, в інтернаті.

Наразі італієць перебуває в ізоляторі тимчасового тримання на період оформлення всіх необхідних документів для його екстрадиції до Італії, де він і засуджений.

Стрічка новин