На два кіоски менше

Сьогодні у Полтаві, у районі «Сади-1», інспектори по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста спільно з комунальниками демонтували дві незаконно встановлені конструкції. А саме – на вулиці Великотирнівській, 30 та Героїв Сталінграду, 24.

Кіоск з написом «Ремонт взуття та виготовлення ключів» здіймається у повітря. Виглядає він, як неробочий. Підлога прогнила, тому лишається на землі разом із мотлохом. На черзі, говорить начальник Інспекції з контролю за благоустроєм, – кіоск на вулиці Матросова, який раніше стояв на вулиці Соборності. 

Антон Тонконог, начальник Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

- Є на сьогоднішній момент деякі підприємці в нашому місті, які з одної адреси планово роблять демонтаж за власний рахунок, але встановлюють ці свої кіоски в інших адресах без погодження з міською радою.

Будівлі після демонтажу можуть бути повернені власникам за умови сплати рахунку, коштів, витрачених на процес демонтажу. Зберігатимуть кіоски в КАТП-1628. 

Про незаконні вивіски. Після того, як демонтували вивіску виномаркету «Поляна», деякі підприємці схаменулись, каже Антон Тонконог.

Антон Тонконог, начальник Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

- Уже на сьогоднішній момент деякі підприємці добросовісно виконують свої обов’язки. Вони звертаються в порядку отримання дозволу на ці вивіски, а деякі підприємці на сьогоднішній момент вже демонтували самі.

Що ж до павільйону клубу «Космолот» на зупинці Героїв-чорнобильців, який незаконно «окупував» левову частину території зупинки (160 квадратних метрів замість заявлених сорока), керівник інспекції каже: матеріали по об’єкту розглянуть на комісії з питань розміщення тимчасових споруд у міській раді. І якщо не буде судових розглядів справи, «Космолот», ймовірно, демонтують.

Ми зателефонували на мобільний номер власника Богдана Обломієва, аби дізнатись його позицію. Взяла слухаву жінка, яка представилась родичкою Наталією. 

- Ми зараз робимо сюжет для телеканалу "Центральний" щодо "Космолоту". Чи будуть його демонтувати, чи будуть у суд подавати, як взагалі власник буде діяти?

- Я зрозуміла. Ну давайте тоді Вам Богдан Ігорович перетелефонує, скаже свою позицію. 

- Ну буду чекати, дякую.

Проте досі ніхто не перетелефонував.

Стрічка новин