Великодні шедеври

Так називають діти та колеги роботи полтавської майстрині Вікторії Пашолки. Виготовляє їх рукодільниця давно: спочатку були новорічні, потім – до 8 Березня. А останні 11 років жінка робить великодні.

На столі великодні листівки полтавської майстрині Вікторії Пашолки. Вона їх виготовляє ще з 2007 року. Тоді, за словами жінки, відбувся конкурс «Вчитель року» і вона, як педагог трудового навчання, взяла в ньому участь. Представила якраз свої листівки. 

Вікторія Пашолка, майстриня

- Є просто приємні моменти і відчуття, від того, що ці маленькі частинки мого серця добрих побажань потрапляють теж у добрі руки.

Листівка, говорить майстриня, як традиція, але з новими елементами звичного рукоділля. Великодня листівка, ділиться Вікторія Пашолка, прикрашена ніжною вишивкою хрестиком, мереживом, виплетеним гачком і навіть – із сакурою. Особливі роботи автора оздоблені натуральними нитками із деревцями в техніці макраме. 

Вікторія Пашолка, майстриня

- Особливо цей напрямок більше знайомий нашим людям, як «скраббукінг», прикрашання різноманітних альбомів, то листівки, ця робота, цей напрямок носить назву «кардмейдінг». Він якихось усталених традицій ще не мав, але є обов'язковий атрибути, які супроводжують свято Пасхи і на моїх листівках я їх відображую, це в першу чергу.

Створювати великодні листівки майстриня почала значно пізніше, але на сьогодні у її колекції їх вже близько 1000. На одну роботу Вікторія Пашолка витрачає до трьох днів, але якщо є натхнення, то можна закінчити роботу і за кілька годин, зізналася майстриня. Аби їх зробити потрібно небагато.

Вікторія Пашолка, майстриня

- Нескладні у своєму виконанні, але, на мою думку, досить гарні і приємно вони виглядають. Матеріали для роботи це: цупкий картон, «карток» його специфічна назва, кольоровий папір, бажано двосторонній ксероксний, клей, олівець і фантазія автора.

Багато ідей декору великодніх листівок пропонує рукодільниця своїм учням під час уроків. Діти із задоволенням виготовляють їх.

Стрічка новин