Скликають усіх шукати дівчину з перевернутого човна на Дніпрі

Скликають усіх шукати дівчину з перевернутого човна на Дніпрі

19, 20 і 21 квітня кличуть усіх, хто має змогу, шукати зниклу дівчину.

19, 20 і 21 квітня у Кременчуці триватиме загальна акція з пошуку дівчини з човна, що перекинувся на Дніпрі. Про це повідомила мама дівчини, яку шукають, пише "Кременчуцька газета".

"Нам не вистачає людей із човнами і сканерами. Усіх, хто може допомогти, ми чекаємо щодня з 19 по 21 квітня включно о 9.00 на Демуровці біля бару "Восьминіг". Ми готові допомогти з бензином. Давайте проведемо огляд Дніпра і берегів в пошуку Карини", - сказала мати зниклої дівчини.

За інформацією ГУ ДСНС України в Полтавській області, пошуки зниклої кременчужанки продовжують щодня. Зокрема, вчора, 17 квітня, обстежували водну поверхню Дніпра, прибережну зону і річкове дно. До пошукових робіт залучали 9 людей і 2 човни. У їхньому числі були 5 рятувальників. Сьогодні пошуки дівчини продовжують.

Нагадаємо, на березі Дніпра працював міський штаб з пошуку кременчужанки з перекинутого човна.

Трагедіяна воді сталася ввечері 24 березня в місті Кременчук. Троє хлопців та двоє дівчат, перепливаючи Дніпро на моторному човні, перекинулись. Одній дівчині вдалося самостійно дістатись до берега. Саме вона і повідомила про ситуацію.

Стрічка новин