У Полтаві відкрито громадську приймальню ГО «Народний захисник»

А ще – започатковано проект «Народна трибуна». Відтепер в області діють вже три приймальні народного депутата-захисника Артема Вітка. Дві –  працюють у Карлівці і Кобеляках. Третю, разом із колегою, народним депутатом Наталією Веселовою, сьогодні 17 квітня, вони відкрили у Полтаві.

Світлана Бондарєва дізналась про відкриття приймальні з соціальних мереж. За словами жінки, на зустріч з нардепами вона прийшла через проблему подруги. 

Світлана Бондарєва, завітала на відкриття приймальні 

- Подруга сплачувала за навчання свого сина. Є такий в нас Закон, що людина має право відшкодувати частину сплаченої вартості за навчання. Вона звернулася до податкової Нових Санжар, за місцем реєстрації, але потім ця декларація подається на погодження до Новосанжарської ОТГ, але, на жаль їй відмовили.Мотивуючи це тим, що вона працює у Полтаві і сплачує податки до бюджету міста Полтави, а не Новосанжарської ОТГ.

За словами Артема Вітка, через велику кількість звернень людей саме з міста Полтава, і була відкрита ця приймальня. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Дуже багато  звернень саме з міста Полтави, саме тому вирішив сьогодні відкрити приймальню тут разом з колегою Наталією Веселовою, яка теж опікується мешканцями міста Полтави.

Під час урочистого відкриття приймальні, нардепи Артем Вітко та Наталія Веселова у форматі живого спілкування вислухали та відповіли на найболючіші проблеми полтавців та представили проект «Народна трибуна» спільно з телеканалом «Центральний». 

Наталія Веселова, народний депутат України 

- Для нас це можливість почути більшу кількість людей і з більшою кількістю людей поспілкуватись вживу, дізнатись про їх проблеми, тому що народні депутати не можуть знати абсолютно про все , що відбувається в країні або в регіоні. Про це повинні сказати люди, які стикаються з цими проблемами. І тому ваш телеканал, як такий місточок між народним депутатом та людьми став теж частинкою нашого проекту.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогодні зброя - це трибуна, це моє слово, це висвітлювання саме діяльності. Щодо будь-яких кричущих моментів треба, щоб люди почули і таким чином ми можемо впливати на тих корупціонерів, тих чиновників, які погано виконують свої обов'язки.

Завдяки проекту «Народна трибуна» полтавці зможуть поскаржитись нардепам та висвітлити у ЗМІ свою проблему. Люди таку ініціативу підтримали охоче. 

Ірина Мельничук, завітала на відкриття приймальні 

- Такого ще не було, ми не бачили. І взагалі дуже приємно, що народні депутати спілкуються з людьми не, як з поверхні, а як повинно у житті.

Стрічка новин