Змінюють чи ні?

Серед полтавців поповзли чутки: «Нібито діючого секретаря міської ради Олександра Шамоту хочуть звільнити». А зробити це можуть на сесії, яка відбудеться 25 квітня. Так це чи ні, дізнавалась наша Ірина Щербак.

- А хто буде наступним секретарем?

У кулуарах міської ради точаться чутки щодо можливого зняття Олександра Шамоти з посади секретаря. А зробити це планують ніби-то на найближчій сесії 25 квітня. Ми вирішили розібратись, правда це, чи ні.  Останнім часом між головою найбільшої фракції БПП «Солідарність» Андрієм Матковським та секретарем міської ради Олександром Шамотою виник конфлікт. Одні ігнорують апаратні наради, інші заявляють, що не будуть ручними. Це помітили й депутати. 

Юліан Матвійчук, голова Полтавської міської організації ВО «Свобода»

- На зборах голів депутатських фракцій також піднімалось це питання. Ми бачили ці спори Шамоти й Матковського безпосередньо. І в принципі це можливий момент.

Якщо питання про зняття секретаря з посади таки буде на сесії, Юліан Матвійчук повідомив позицію міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» з цього приводу. 

Юліан Матвійчук, голова Полтавської міської організації ВО «Свобода»

- На даний момент фракція «Свобода» не бачить конкретних причин, чому ми маємо змінювати того секретаря, якого ми обрали виконувати обов’язки Олександра Мамая.

До голови міської організації політичної партії «Рідне місто» Олексія Чепурка така інформація теж доходила. Проте, з однопартійцями її ще не обговорювали. 

Олексій Чепурко, голова Полтавської міської організації політичної партії «Рідне місто»

- Коли буде проект-рішення, коли це питання буде винесено, коли буде кандидатура наступного секретаря… Тоді я зможу Вам прокоментувати і дати позицію «Рідного міста». На сьогоднішній день ми чутки не коментуємо.

А от Андрій Матковський повідомив: певні суперечки з Олександром Шамотою є, але це робочі момент. І ніхто на сесії, за словами депутата, секретаря з посади знімати не збирається. 

Андрій Матковський, голова фракції БПП "Солідарність" у міській раді

- В ці дні, і в цей місяць не розглядалося питання про заміну секретаря міської ради. Чи є у нас якісь питання, чи проблеми з секретарем міської ради? Дійсно є, але це робочі питання, з якими ми на більшості ці питання розглядали, робили зауваження, трішечки виховуємо, але процес йде нормальний, звичайний процес.

Сам же Олександр Шамота зазначив: за посаду не тримається. І якщо хтось захоче зняти його, головне, аби це було в законний спосіб. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я розумію, що декому Олександр Шамота, як кістка в горлі. Якщо є в когось таке бажання, будь ласка, подаємо проект рішення, публікуємо його, 20 днів на сайті. І тільки після цього виносимо і голосуємо. Поки що таких проектів рішення не надходило.

Наразі депутати, з якими ми поспілкувались, не збираються знімати Олександра Шамоту з посади. Проте, чи дійсно це так? Дізнаємось вже на сесії міської ради.

Стрічка новин