«Кому потрібен Прирічковий парк?»

Запитали на відкритій зустрічі громадські активісти у чиновників та комунальників міста

Ініціатори  диспуту із громадської організації «Полтавська платформа» кажуть - попри привабливе розташування на березі Ворскли парк абсолютно не прилаштований для спорту, купання, відпочинку. Там - старі «аварійні» дерева. Прибирають його лише інколи, і то - волонтери. Парк перебуває на балансі КП «Декоративні культури». 

Альона Гончаренко, директорка ГО «Полтавська платформа»

- Більше двох років назад ми відстоювали Прирічковий парк від забудови, зараз пройшло дуже багато часу і ніяких зрушень немає. Тобто парк відстояли від забудови, а він залишається в жахливому стані, дуже багато проблем виникло ще додаткових. Тому їх треба вирішувати і закладати кошти в міському бюджеті.

Активісти запропонували визначити межі Прирічкового парку, провести конкурс на розробку концепції його розвитку, виготовити технічну документацію для розчистки русла річки Ворскла в межах парку.

Юрій Бойко, депутат Полтавської міської ради

- Це може бути і зона відпочинку, і спортивні території, і місця торгівлі можуть бути. Тобто ми повинні чітко розуміти, що там буде. Це по-перше, по-друге – в нас на черзі стоїть розробка проекту. Зараз треба ще знайти кошти для цього.

Стрічка новин