Дівчинці з Гадяча потрібна термінова допомога

Мама Ані Дем'янець звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти врятувати доньку. За кордоном її вже чекають на лікування. Для того, щоб почати його, не вистачає 280 тисяч гривень.

Дев'ятнадцятирічна Анна Дем'янець упродовж усього життя бореться із тяжким недугом. Ще у ранньому дитинстві, за словами мами дівчинки, лікарі поставили діагноз - легенева гіпертензія ІІІ ступеня. Вродженя вада серця. Українські лікарі від пацієнтки відмовилися.

Людмила Дем'янець, мама хворої дівчинки

- Ще раніше нас дивився індійський лікар Бала Крішна, і він погодився нам допомогти, і тому нас направили на лікування в Індію. Але на лікування потрібні великі кошти, родичі наші, знайомі, друзі знайомих зібрали, що змогли, але потрібно на багато більше, потрібно хоча б 280 тис. гривень. Ми підраховували: це і авіаквитки, це і портативний концентратор, щоб Аня могла долетіти.

Летіти близько 20 годин. Анні Дем'янець спочатку необхідно набрати вагу. Її дівчинка втратила, приймаючи постійно сечогінні препарати. Аби відновити організм та підготувати його до операції - також потрібні великі кошти. 

Людмила Дем'янець, мама хворої дівчинки

- Харчування буде спеціалізоване і дороговартісне, проживання там і цей портативний апарат-концентратор дуже необхідний, його потрібно купити, але він має бути сертифікований, дозволений для перельоту, в аеропортах і, щоб батарея змінна до нього була, щоб могли ми перелетіти.

Оплата самого лікування за кордоном буде здійснюватися за державний рахунок. Кошти у розмірі 150 тис доларів виділені згідно з бюджетною програмою «Лікування громадян України за кордоном».

Людмила Дем'янець, мама хворої дівчинки

- Нас чекають на лікуванні, потрібно летіти і летіти потрібно терміново, тому що ситуація ускладнюється. Візи ми вже оформлюємо, я думаю, протягом місяця потрібно зібрати.

Мама сама виховує дівчинку і ця сума вже є непідйомною для родини. Рідні благають допомогти зібрати необхідну суму. 

Зараз ви бачите на екрані номер картки ПриватБанку на ім'я мами Дем'янець Людмили 5168 7555 2340 9338. 

Стрічка новин