"Повернення доДому": у Кременчуці відкриють виставку на підтримку військовополонених моряків

"Повернення доДому": у Кременчуці відкриють виставку на підтримку військовополонених моряків

Картини мандруватимуть містами України, поки полонені українські моряки не повернуться додому.

22 квітня о 14:00 у Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Соборна, 12/16) відбудеться відкриття виставки "Повернення до Дому" на підтримку військовополонених моряків. За інформацією прес-служби міськради, виставка діятиме до 29 квітня.

На виставці будуть представлені 24 картини та інші твори мистецтва, створені митцями з усіх областей України для підтримки 24 полонених українських моряків. Більше двох місяців митці писали картини в подарунок і на підтримку наших хлопців, які зараз є військовополоненими у Росії. За приклад взяли картину Беати Куркуль "Маленький кораблик, повертайся додому", намальована в перші дні полону наших моряків.

Художники відтворили "копію", але в своєму стилі та зі своїми емоціями. Картини подарують  хлопцям після їхнього звільнення. Малюнки мандруватимуть містами України, поки полонені українські моряки не повернуться додому. Крім того, будь-хто може придбати листівку з репродукцією картин і написати листа комусь із полонених (зробити це можна у читальній залі дитячої бібліотеки з 9:00 до 19:00).

Усі кошти, виручені від продажу листівок, надішлють на підтримку військовополонених моряків, які перебувають у Росії. За довідками звертатися до департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (телефон для довідок – 063-486-88-56).

Стрічка новин