Турецька дорожня компанія збудує транспорту розв'язку в Решетилівському районі

Турецька дорожня компанія збудує транспорту розв'язку в Решетилівському районі

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області цього року планується будівництво транспортної розв'язки в Решетилівці. Вона буде у двох рівнях на пересіченні автомобільних доріг М-03 Київ-Харків та Н-31 Дніпро-Решетилівка.

Фінансування об'єкту здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету у рамках реконструкції дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Розв'язка забезпечить:

  • максимальну пропускну спроможність транпорту

  • безпеку і зручність руху

  • найменші витрати часу на проїзд

Позмагатися у праві здійснювати будівництво розв’язки виявило бажання три компанії: ТОВ «Альтіс-Констракшн», ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» та «Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Tic. ve Sanayi A.S.» Переможець – турецька компанія «Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Tic. ve Sanayi A.S.». Фірма запропонувала найменшу пропозицію в системі Prozorro. Остаточна пропозиція 372 485 279,60 грн.

Підрядник виконує роботи на підставі робочої документації, розробленої ним відповідно до обраних на його розсуд технологій, методів і способів реалізації проекту в межах чинних будівельних норм, регламентів і правил. Замовник здійснює контроль та технічний нагляд за відповідністю якості, обсягів і ціни виконаних робіт кошторису, нормам, будстандартам.

Служба автодоріг як замовник зобов’язаний сплачувати за виконані роботи та приймати їх в порядку, визначеному законодавством. Підрядник повинен забезпечити виконання робіт у порядку та строки, встановлені відповідним договором, здійснювати закупівлю, одержання, складування, збереження матеріалів, виробів, конструкцій, устаткування. Виконавець має забезпечувати на будівельному майданчику вжиття необхідних заходів з організації дорожнього руху, техніки безпеки та охорони праці, дотримання санітарних вимог.

Строк виконання робіт – протягом 2019-2020 років.

Стрічка новин