У Полтаві розповсюджують листівку з ознаками "чорного піару" проти Володимира Зеленського

У Полтаві розповсюджують листівку з ознаками "чорного піару" проти Володимира Зеленського

Листівку розповсюджували разом з агітаційною газетою на користь Петра Порошенка.

16 квітня в Полтаві спостерігачі ОПОРИ зафіксували розповсюдження листівки з можливими елементами "чорного" піару проти Володимира Зеленського. 

Листівку "Зеленський – це зовсім несмішно!" розповсюджували агітатори "Команди Порошенка" на окремому аркуші всередині газети "21 квітня обирай!", на обкладинці якої розміщені зображення Петра Порошенка та Володимира Путіна, а відповідальним за друк вказано кандидата на посаду Президента Петра Порошенка.

На листівці розміщено лист від 27 представників української інтелігенції, в якому кандидата Володимира Зеленського називають "проектом Коломойського" та, що він "несе трагедію для України". Листівка містить вихідні дані, в яких так замовником зазначено так само Петра Порошенка.

Представники Зеленського в Полтаві повідомили ОПОРІ, що жодним чином не будуть реагувати на подібні «чорні» технології.

"Ми знаємо про такі випадки, вони є по всій Україні. Хто саме стоїть за цими матеріалами ми стверджувати не можемо. До поліції також не звертались, бо наша політика – виключно підтримка свого кандидата. На діяльність інших кандидатів, зокрема й розповсюдження ними «чорного» піару ми не реагуємо", – розповіли представники «Зе! Команди» в Полтаві.

Також ОПОРА зверталася щодо цього питання і до представників Петра Порошенка в Полтаві, проте наразі відповідь так і не отримала.

Стрічка новин