Минуле засідання – довірена особа, цього разу – консультант

З таких причин не з'являється до зали суду головний свідок з справи побиття журналіста Ярослава Журавля Сергій Чередніченко

Сьогодні - чергове засідання. Свідки допитані, матеріали зібрані, не вистачає лише показів одного. Його чекають вже не одне засідання, але до зали суду не приходить. Цього дня - знову відмова. 

- Однак прибути на вказану адресу та вказаний час не вдається можливим. У зв'язку з запланованим перебуванням у відрядженні у м. Київ у якості консультанта та дорадчої особи для проведення 2 туру виборів на користь кандидата в Президенти.

Максим Погорєлов, прокурор 

- Вважаю за доцільне, щоб не затягувати розгляд вказаного кримінального провадження змінити порядок - дослідити письмові докази, які містяться в матеріалах кримінального провадження, після чого допитати свідка. Та за бажанням - обвинувачуваних.

Однак сторона обвинувачуваних - проти. Вони хочуть дочекатися свідка. І судовий процес вважають політичною грою. Ніби-то хтось замовив це, щоб показати партію у невигідному світлі. Наступне судове засідання призначили на 6 травня.

Стрічка новин