Незадеклароване авто народного депутата

15 квітня до нас у студію приїжджав Андрій Река. Транспортний засіб, на якому приїхав обранець, коштує близько 25 000 доларів. В автівках народного депутата розбирався Олексій Станчевський.

До нас на ефір у студію приїхав народний депутат України Андрій Олександрович Река. Увагу нашої редакції привернуло вартісне авто, на якому приїхав народний депутат. Ми вирішили перевірити наявність авто у декларації нардепа, і не знайшли його.

- Ми перевіряємо автомобілі чиновників, і Ваш автомобіль в декларації не побачили.

Андрій Река, народний депутат України

- Дивіться, у мене електромобіль. Передзвонили, щоб приїхав, а у мене залишилось 50 кілометрів. Я доїхав сюди до сина, а у нього товариша машина стоїть. Взяв цю машину і сюди приїхав.

Дійсно в декларації народного депутата відсутня інформація про автомобіль Volvo. Натомість, відображений Nissan Leaf.

- 319  934 грн Вам обійшлась ця машина. Де взяли такі кошти?

Андрій Река, народний депутат України

- Так я ж задекларував. У мене є ті кошти. Ну, Боже мій, у мене була автомашина і одна, і друга. У мене штук 15 за життя було, або й 20 автомашин.

Ми вирішили розібратись, кому ж належить авто, на якому до нас завітав народний обранець. Для цього використали Сервіс моніторингу реєстраційних даних.

Джерело в органах правопорядку нам повідомило, що авто зареєстроване на ім’я екс-депутата Новосанжарської селищної ради Булочнікова Сергія Леонідовича.

Дані із сайту продажу б/в автомобілів говорять, що середня вартість такої моделі автомобіля 2012 року випуску складає 25 тис доларів, або в районі семисот тисяч гривень.

Олексій Станчевський, журналіст

- Ми щиро радіємо за народного депутата, який може використовувати зазначений автомобіль у власних цілях і нагадуємо, що відповідно до статті 46 Закону України про Запобігання Корупції, у декларації зазначаються відомості про транспортні засоби суб’єкта декларування або членів його сім’ї на праві приватної власності або що перебувають в її володінні або користуванні.

Стрічка новин