«Дерева пам'яті» – таку акцію провели у музеї Панаса Мирного

На честь загиблих бійців АТО тут висадили фруктові дерева. Яблуні та груші – саме вони стануть згадкою про хлопців, які пішли захищати свою країну та полягли у бою.

Збираються у приміщенні музею. Тут учні першого ліцею та 38 школи, нацгвардійці. А ще – батьки загиблих воїнів. Ініціатором акції з висадки дерев в пам'ять про загиблих воїнів став Полтавський ліцей №1 ім.І. Котляревського, підтримали задумку і школярі 38 школи. Саме вони вишили спеціальні «мітки», які повісять на дерева. На них - позивні загиблих. Їх урочисто передали батькам. Військовий капелан отець Геннадій перед початком прочитав молитву.

Висадку дерев розпочали у саду музею. Біля кожного деревця - юрба. Садять спільно, адже розуміють значущість цієї справи.

Єгор Губенко, учень Полтавського ліцею №1 ім.І. Котляревського

- Ці люди загинули, захищаючи нашу країну, і вони померли заради нашої свободи і нашої безпеки.

Тут і учні 38 школи, адже саме в їх навчальному закладі навчався Олександр Мочалов із позивним «Віва». 

Наталія Яриш, учениця Полтавської ЗОШ №38

- Наша школа вишивала оці прапорці, які позначають їхні позивні. І ми дуже пишаємося цими героями. Також, вважаєм що дуже добре, що це місце знаходиться поблизу музею імені Панаса Мирного, бо люди будуть приходити сюди і дивитися. А ще пам'ятатимуть про цих героїв. Бо пам'ять живе про людину стільки, скільки про неї пам'ятають.

Віва, Еней, Брат, Сіф та Скельт. Це позивні тих героїв, які загинули в АТО. Тепер ці імена будуть на фруктових деревах. Цього дня посадили дві груші та три яблуні. Акцію планують продовжувати.

Стрічка новин