Команда Active Youth зі школи №28 перемогла на україно-словацькому конкурсі

Вони представили  проект «Мистецтво - шлях до культури нації». Для участі необхідно було створити концепцію проекту та втілити його на місцевому рівні.

Мета проекту - реалізація компетентностей громадянської активності учнів.  Від школи було представлено 3 проекти до яких долучилися учні 9-11 класів. За словами учасниці Альони Тилик, презентація проекту відбулася на Всеукраїнському семінарі в Києві 8-9 квітня. Де його визнали найкращим.

Альона Тилик, учениця 11-а класу школи №28

- Я займала роль саме людини, яка спілкується з різними представниками громадських організацій, з підприємцями. Я була певним лідером. Але у нас були чітко представлені ролі в команді.

Проект складався з трьох напрямів: створення універсального мистецького простору для реалізації творчих здібностей молоді, об‘єднання людей різних поколінь за допомогою творчості, популяризація літератури за допомогою книгообміну.

Руслан Зубарєв, учень 11-А класу школи №28

- Завдяки цьому проекту я навчився домовлятися з владою, навчився реалізовувати свої ідеї, плани. Також це дало такий досвід, який я зможу використовувати в майбутньому.

Створення мережі станцій книгообміну - це одна із складових проекту «Мистецтво - шлях до культури нації».  Мета - поставити 5 міні-бібліотек в громадських місцях. Які матимуть цікаві, інтерактивні завдання. 

Ірина Земелько, заступник директора школи №28

- Діти провели велику роботу, співпрацювали з органами і місцевого самоврядування і громадськими організаціями. Набули в цьому великий досвід. І спланували проект, який вони вважали актуальним і необхідним на сьогоднішній день.

Випускники також створили ще 2 проекти. Запровадили процес сортування в школі. Тобто, поширили знання серед учнів про екологію. Встановили і бокси для сортування сміття. Та проект «Не сумуй бабусю». Суть проекту - благодійна допомога людям, які цього потребують.

Стрічка новин