Професія – жартівниця

У Полтаві провели концерт «За двома зайцями і не тільки», присвячений творчості заслуженої артистки України Наталії Іванченко. Актрису розмовного жанру знають як сценаристку, ведучу, але більше всього вона відома "у народі" сміливими гумористичними номерами.

Більше тридцяти років працює у Полтавській філармонії. Мріяла стати драматичною актрисою. Також - співачкою. З часом зрозуміла - її покликання пов’язане з гумором. Довго боялась сцени. Вперше з острахом декламувала уривок з Остапа Вишні. Люди сміялись. Нині Наталія Іванченко з легкістю перевтілюється в сільську бабусю, першокласницю, світську левицю.

Наталія Іванченко, заслужена артистка України

- В житті я не гумористка. На сцені я можу говорити все. Я не соромлюся бути смішною. Я не соромлюсь бути страшненькою, в різних образах. Мені подобається приносити людям радість. І тим більше, в такі невеселі часи я хочу подарувати людям трішечки гарного настрою, натхнення і віри в краще майбутнє.

Колеги кажуть - вона багатогранна. Попри жартівливі мініатюри, акторка  створювала серйозні концертні програми, присвячені темам Голодомору, війні на Сході України. Проте другої такої гумористки на Полтавщині немає, каже режисерка Світлана Кравченко. 

Світлана Кравченко, режисер-постановник Полтавської обласної філармонії

- Більше всього її по області знають, як артистку, яка несе гарний настрій, посмішку, тому що в більшій своїй частині вона читає все таки гумор.

Артисти та колективи філармонії постали перед публікою у жартівливих образах. Жарти були й на межі фолу. 

Наталія Іванченко - лауреатка Всеукраїнського конкурсу артистів естради, Республіканського конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка, дипломантка  першого ступеня Всеукраїнського конкурсу сатири і гумору «Вишневі усмішки».

Стрічка новин