До Кременчука надійшла гуманітарна допомога з Німеччини

До Кременчука надійшла гуманітарна допомога з Німеччини

Її отримають лікувальні та соціальні заклади міста.

Завдяки роботі ГО "Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання" до Кременчука з Німеччини надійшло кілька фур гуманітарного вантажу. Це і устаткування для лікарень, і одяг для дітей з інтернатних закладів, а також речі для учасників АТО та їхніх родин.

Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

За словами голови ГО "Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання", керівника Кременчуцького обласного госпіталю ветеранів війни Миколи Литвиненка гуманітарну допомогу надали переселенцям, учасникам бойових дій, багатодітним родинам та іншим пільговим категоріям населення. Частину транспортних витрат на доставку вантажу взяв на себе міський бюджет.

Для нещодавно капітально відремонтованого терапевтичного відділення лікарні "Правобережна" в якості гуманітарної допомоги доставлено іноземне якісне обладнання – це  сучасні функціональні ліжка з матрацами, медичний одяг, білизна  та інші необхідні речі.

Допомога від ГО "Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання" надійде ще й в обласний онкодиспансер, соціальні заклади, що опікуються дітьми, адресно отримають її і пільговики.

Стрічка новин