У Києві відкрилася третя загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна»

Всі регіони держави тут намагаються презентувати себе якнайкраще. Полтавщині для цього відвели 150 квадратних метрів. На них розмістилися курорт «Миргород», деякі кременчуцькі та полтавські підприємства, але головна увага відвідувачів була прикута до стодвадцятикілограмового короваю.

Свої досягнення на загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» регіони презентують уже втретє. Полтавщина цього разу розмістилася на ста п'ятдесяти квадратних метрах. Тут себе показали виробники мінеральних вод, молокопереробні підприємства, умільці представили вишивку, нагадали про себе й курорти.

Сама виставка присвячена 16-тій річниці незалежності України, тому на її відкриття запросили ровесників незалежності з усіх куточків держави. Не обійшлося й без гостей. Останніх представляв секретар Ради Національної Безпеки і Оборони Іван Плющ.

Акцентував увагу Іван Плющ і на тому, що досягнення в Україні є, і вони – не лише на папері.

Що до нашої виставки, то як говорить віце-президент Полтавської торгово-промислової палати Петро Перетятько, наші підприємства ще не відійшли від Сорочинського ярмарку, тому й експозиція у нас – не дуже представницька.

На презентацію нашого регіону обласна влада виділила 70 тисяч гривень, вони пішли, переважно, на аренду території.

Стрічка новин